VYNIKAJÍCÍ
25 recenze na
Hana Veselá
Hana Veselá
2023-09-20
Velká spokojenost! Livie mne líčila a česala jako svědkyni na svatbu, kde jsem chtěla decentní líčení a přirozenost. Po druhé mne líčila a česala na párty, kde jsem naopak chtěla výrazné a extravagantní líčení i účes. V obou případech jsem byla maximálně spokojená s výsledkem a také velmi cením ochotu a celkovou komunikaci.
Eliška Náhlíková
Eliška Náhlíková
2023-08-30
Mám pouze perfektní zkušenost. I bez jasných představ mi paní Livie poradila vhodný účes jak k šatům, tak i s ohledem na typ vlasů. Probrala se mnou má přání a zkušenosti s líčením. Zkouška byla příjemná, uvolněná a velmi rychle utekla. V den svatby se účes i líčení vyvedli nádherně a překvapivě rychle, takže neplánovaně zbyl i čas na tchýni, která to velmi ocenila. Vše vydrželo krásně i v horku až do brzkých ranních hodin. Celý den byl naprosto bez stresu a to i díky paní Livii. Můžu jen doporučit.
Agáta Krejčí
Agáta Krejčí
2023-08-28
Livie je moc milá a ochotná. Líčení i účes přežily celou svatbu bez větších zásahů a sklidily samou chválu. Oceňuji profesionální přístup, spolehlivost a děkuji za rady a pohodové přípravy.
Marcela Peřkavcová
Marcela Peřkavcová
2023-08-04
Naprostá spokojenost.Paní Livi velice příjemná a šikovná.Líčení vydrželo perfektní od rána až do večera a účes ještě po celý následující den,kdybych vlasy neumyla, věřím,že by vydržel i déle. Děkuji a doporučuji.
Kristýna Svrdlinová
Kristýna Svrdlinová
2023-07-31
Maximální spokojenost po všech stránkách. Na všem se dalo domluvit, s ničím nebyl problém, Liv vyšla ve všem vstříc. Make-up i účes držel po celý den i noc jako přikovaný, byla to opravdu výborně odvedená práce. Vřele všem doporučuji!
Rostica Pavelková
Rostica Pavelková
2023-07-21
Liv mě líčila i česala na náš velký den. Svatební líčení i účes bylo prostě dokonalé, skvělá výdrž a cítila jsem se v něm prostě báječně. Obojí přežilo slzy i lehčí déšť. Liv je moc příjemná, na zkoušce jsme vše konzultovaly, dokud jsem nebyla spokojená. Z líčení i účesu byla nadšená i moje mamka, která se běžně nelíčí a úplně vykvetla. Liv česala i moji svědkyni a také to byla pecka! Byly jsme moc a moc spokojené a tak můžeme s radostí doporučit!
Maruška Ahmetajova
Maruška Ahmetajova
2023-07-16
Livie je velice milá a šikovná vizážistka. Jsem moc ráda,že mě líčila a česala na svatbu zrovna ona. Líčení je přirozené a vydrželo celý den. Díky moc Liv 🙂
Zdeňka Mračnová
Zdeňka Mračnová
2023-07-16
Paní byla úžasná, milá, prostory nádherné jako z filmu. S výsledkem líčení a česání jsem byla maximálně spokojená a na svatbě mi to každý chválil, vydrželo mi to krásné až do večera i přes nesnesitelné vedro. Děkuji a doporučuji. 😊
Veronika Čáslavová
Veronika Čáslavová
2023-07-04
Livie je naprosto profesionální, milá, chápavá a respektující přání každé nevěsty i svatebčanky, a to se vkusem jí vlastní.
Lucie Zejdova
Lucie Zejdova
2023-06-09
Liv je úžasný a milý člověk, jen a jen doporučuji! Postarala se o mě nejen v můj svatebni den, ale i při dalších společenských akcích, kde chce člověk vyniknout 🥰 líčení i účes jsou opravdu bezkonkurenční, vše drží od brzkých ranních hodin až do dalšího dne. Velké díky a určitě se ještě potkáme 😍

MISS ACADEMIA 2012 (www.missacademia.cz/2012/), Anorac (http://www.anorac.cz/), Rozhovory pro B-TV (www.b-tv.cz)
Webcom a. s. (www.webcom.cz), Andrie (http://www.andrie.cz/), Imperial Media – reklamní agentura, KDU-ČSL JM
Časopis Puls, Časopis HAIR and Beauty, Časopis STUDIOZONE, Časopis Bella 12/2013, Časopis Fashion club
Svatební katalog, Internetový časopis ProFashion 11/2012, 11/2013
spolupráce na charitatvním kalendáři Životem bez limitu
Vlaďimíra Krásová – IFBB bikini (http://vladkakrasova.com/cs/gallery/photo/9)
Kamila Obluská – Playmate srpen 2012
Barbora Divínová – módní návrhářka
Y Soft Corporation, a.s.
Svatby podle Katy (http://www.svatbypodlekaty.com)
Časopis Eva 2/2015
Internetový magazín Marie Claire.cz (www.marieclaire.cz)
Internetový magazín WORN (www.worn.cz)
Inconceptmagazine (https://issuu.com)
Art Of Portrait Magazine (United Kingdom)
Issue 3, October 2017 (https://issuu.com/artofportrait)
REAL SPEKTRUM, a.s. Brno
OnaDnes.cz (https://ona.idnes.cz/)
Oční klinika Lexum (www.lexum.cz), Repromeda s. r. o., Gabaj Details – reklamní agentura
X Production s. r. o , MILE magazín (www.milemagazin.cz),
a další …