Svatební líčení a účes
Svatební líčení a účes

Celá svatební galerieeb

Svatební líčení je specifické a náročné na trvanlivost a sytost barev kvůli svatebnímu focení, musí být lehké, ale stabilní a dostatečně krycí.

Společně se na zkoušce domluvíme, poradím a doporučím co Vám sluší. V líčení byste se i Vy sama měla cítit dobře a krásně po celý svatební den, mělo by ladit s šaty, doplňky, účesem a v neposlední řadě i barvou svatby. Nebojte se a je i žádoucí, abyste okomentovala výsledek líčení a účesu, aby vše bylo dle Vašich představ nebo se tomu minimálně co nejblíže přiblížilo. Skloubím svůj um s vaším přáním. Na zkoušce se Vás také zeptám na pár otázek o Vás, abych mohla odhadnout styl a odstíny líčení. Pokud konkrétně víte, že chcete líčení do bronzova, růžova nebo chcete rtěnku do fialkova nebojte se mi to rovnou říci. Ušetříte práci a čas nejen mě, ale i sobě a hlavní je Vaše spokojenost. Je možné, že Vám doporučím něco jiného, ale neznamená to, že to takto být musí a vše záleží na naší komunikaci a domluvě.

Používám kvalitní profesionální kosmetiku, podklady, aby bylo líčení maximálně odolné. Vzhledem k poptávkám i na líčení přírodní kosmetikou, chci uvést, že takové líčení v nabídce nemám. Bohužel jsem zatím nenašla značku a konkrétní produkty, které by odpovídaly mým kritériím.

K dokonalému svatebnímu makeupu patří i dokonalý účes, který patří mezi nejdůležitější ozdobu nevěsty. Výběr vhodného svatebního účesu se řídí řadou faktorů jako je styl svatby i šatů, tvar obličeje, kvalita vlasů, délka vlasů a v neposlední řadě vkus nevěsty. Nejdůležitějším kritériem je však vždy to, zda se v účesu cítíte dobře a přirozeně. Na zkoušce Vám ráda poradím i s výběrem vlasových ozdob. Vlasy je nejlépe umýt večer den před zkouškou a před dnem svatby, případně pokud se Vám vlasy mastí více, tak ráno a to vždy bez použití stilingových přípravků, tužidlo nebo sprej na objem je možný. Před zkouškou je dobré si připravit také inspiraci účesu v podobě fotek v mobilu nebo mi je můžete poslat i předem na e-mail. Stejně tak je dobré, ale ne nutné, připravit si fotku svatebních šatů, květin, namyslet si zda bude závoj nebo jiná ozdoba v účesu. Pokud je nemáte a nebo sama nevíte, nevadí a domluvíme se konkrétně až na zkoušce, kde Vám i mohu poradit.

Zkoušku (1,5 -3 hod) je vhodné domluvit měsíc až dva před svatbou a provádíme ji u mě v Brně (po domluvě možné i u Vás) a použijeme všechny produkty, jako ve svatební den. V den svatby je samozřejmostí, že svatební líčení a účes provádím na místě příprav nevěsty, dle jejího přání. jen prosím počítejte i s cenou za dopravu tam a zpět na místo. Cena za přípravu nevěsty na svatbu mimo Jižní Moravu se může lišit, vzhledem k  času stráveném na cestě. Pro rezervaci termínu je třeba uhradit 50% nevratné zálohy z ceny za služby. Hodnota zálohy pak bude odečtena z celkové ceny, respektive použita na úhradu svatební zkoušky.  

Při rezervaci termínu mi prosím rovnou sdělte, pokud je to možné, i místo příprav nevěsty, případně další přípravu svatebčanek a služby, které pro ně budete chtít využít. Nejlépe také čas, kdy musíte být hotová, plus počítejte s časem na oblékání, cestou na místo obřadu apod. Vaše samotná příprava líčení a účes bude trvat cca od 2.5-3 hodiny. Líčení a česání svatebčanů od 1-2 hodiny/osoba podle typu účesu. Vše konkrétní domluvíme na samotné zkoušce.Svat

Ceník svatebních balíčkůní vizážistka Brno

K dispozici pro svatební sezónu 2024 můžete využít i trochu jiné svatební zdobení a to v podobě glitrů či perliček a štrasu.


Fotomake-up
Fotomakeup na glamour focení

Fotomake-up je mým velmi oblíbeným typem líčení, jelikož zde můžu uplatnit svou fantazii a kreativitu. Kvalitní make-up ulehčí fotografovi postprodukci a tedy několik hodin práce.   Svatební vizážistka Brno

Fotomake-up je volen na základě domluvy s klientem, dle druhu focení, zda je na přirozeném denním světle, či v ateliéru. Součástí je i vlasový styling, který je důležitý pro celkový efekt fotografie.

Je možný od nenápadného nude looku až po extravagantní make-up.

Délka se odvíjí od složitosti cca 60 min.


Společenské (večerní) líčení
Společenské líčení a účes

Slavnostní událost si žádá nejen krásné šaty, ale i dokonalý, dlouhotrvající make-up. Při večerním makeu-upu si můžeme dovolit celou řadu různých barev,  lesku, nebo zvolit nesmrtelnou klasiku, kouřové líčení.  K dotvoření looku můžete využít i nalepovací řasy, které dodají Vašim očím sexy vzhled. Líčení zvolím dle Vašeho přání, abyste se cítila hvězdnou večera a líčení ladilo k Vašim šatům.

Můžete ušetřit  čas návštěvou kadeřnice a spojit líčení s úpravou vlasů. Na Vaši slavnostní událost či večer Vám vytvořím krásné vlny nebo drdol dle Vašeho přání.

Délka cca 60 – 90 min.


Vlasový styling a účesy
Vlasový stiling a líčení na focení

Ušetřete čas návštěvou kadeřnice a spojte líčení i s vytvořením účesu. Upravím vám vlasy od jemných vln až po složitý drdol na různé slavnostní příležitosti, jako jsou svatba, promoce, společenský ples, maturitní ples, focení atd., dle vašeho přání.  Ke své práci používám především profesionální vlasovou kosmetiku TIGI, která je zárukou trvanlivosti účesu a zdravého lesku vlasů.

Vybrat si můžete z různých druhů úprav jako jsou drdoly z hladkých či vlnitých vlasů, žehlení vlasů, kulmování nebo natáčení žehličkou, různé druhy copů atd. 


Osobní kurz líčení

Tápáte nad tím jaký odstín makeupu Vám padne, jaké barvy očních stínů Vám sluší nebo nevíte kam se přesně nanáší tvářenka?

Během kurzu probereme vše od nanášení makeupu až po výběr rtěnky. Krok za krokem Vám ukáži celý postup líčení. Poradím jaké prodkukty jsou pro Vás nejlepší a doporučím Vám barvy, které jsou pro Vás vhodné.  S sebou můžete vzít i svou dekorativní kosmetiku, kterou společně překontrolujeme. Kurz není o tom, že Vás pouze nalíčím, techniku si vyzkoušíte přímo sama na sobě, budete odcházet krásně nalíčená a se školícím materiálem, kam můžete doma po kurzu nakouknout pro pomoc.

Délka cca 2.5 hodiny


Pro make-up artist

Školení je vhodné jak pro začínající tak již zkušenější vizážistky, kterým předám svoje rady a typy jak v technice líčení, hair stylingu tak i produktech. Společně se domluvíme, co Vás zajímá a zaměříme se na to. Školení je individuální a k dispozici je moje kosmetika a štětce. Na školení si ovšem můžete vzít i svůj kufr s kosmetikou, který můžeme společně probrat.


Ceník veškerých služeb je dostupný zde: Ceník
Livie Pavera